Hayır ! Gölgelendirme Yönteminde saç derinize uygulanan boya yurtdışından getirilen özel bir boyadır. Mineral bazlı olduğu için su geçirir ve ABDESTİ BOZMAZ.

Hayır ! Firmamız bu işlem için üretilen su bazlı organik boya kullanmaktadır.

Hiçbir hayvansal yag veya madde içermez, helaldir.

Uygulanacak alana göre fiyat verilir.

Başınızın resmini tepeden cekip whatsapp ile +90 533 261 54 78 numaralı hattımıza gönderin. Uzmanlarımız tarafından detaylı bilgi ve fiyat tarafınıza verilsin.

Dr. Moshe ALUL Dünya’da gerek bu tekniğin kullanılmasında ve cihazın geliştirilmesinde öncü uzmandır. Bu konuda dünyaca üne sahip doktorumuz aynı zamanda ekibimizin lideridir..

Saç simülasyonu genellikle 2-3 seansta tamamlanır. Bu süre, kişinin cilt yapısına bağlıdır.

Her seans ortalama 2 saat sürmektedir.

Seans aralıkları 20 gün – 1 ay arası olmalıdır.

Uzmanlarımız, kişinin cildini inceler ve cilt yapısına göre bir uygulama programı oluşturur.

Bu uygulama 4 – 5 yıl arası kalıcıdır. Cilt yapısına göre değişim gösterebilir.

Uygulama sonrası özellikle ilk seans sonrası cilt belli noktalarda kusma yapabilir ve bu oran ciltten cilde cok farklılık göstermektedir.

Bazılarında daha az bazılarında daha fazla.,

Bu nedenle 2 seans ve 3 seansta hem daha yogunlaştırılır hemde atan yerlerin üzerinden geçilir ve işlem başarı ile tamamlanır.

Bagışıklık sistemi ilk seans sonrası pigmentlere alıştığından ilk seans sonrası kusma daha az olur.

Uzman olarak tavsiyemiz her bir yıl sonu ufak rötuş uygulatılmasıdır .Bu hem rengin canlılıgını korur hemde kalıcılık süresinin ömür boyu uzamasını saglar.

Hair İnn uygulamalarında müşterilerimizin 3 yıl garantisi mevcut oluyor.Müşteriler her yıl sonu ücretsiz rötuşlarını aksatmaz ise işlemin kalıcılıgı 8-10 yıl arası olur.

Dr. Moshe ALUL liderliğinde Dünya Geneline hizmet verilmekte olup , Türkiye genel temsilciliğimiz İstanbul Beşiktaş’ta bulunmaktadır. Aşağıda iletişim bilgilerimiz mevcuttur.